Internetový obchod KRB-PEC bol založený na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti vykurovania, ktorej sa venujeme už od roku 2000. Za predchádzajúce obdobie sme postavili veľké množstvo krbov riešených  s dôrazom na moderné, vkusné a najnovšie technologické trendy.  Rozhodli  sme sa preto otvoriť e-shop a predstaviť aktuálne novinky na trhu, sortiment, o ktorom sme vďaka našim profesionálnym skúsenostiam presvedčení, že je najkvalitnejší na trhu.

 

Firma AZ Design sa zaoberá predajom krbových vložiek, pecí, spotrebného materiálu k výstavbe, interiérovými a exteriérovými doplnkami aj vo svojej výstavnej sieni v Dunajskej Strede, na ulici Poľná 4381/8, kde ste srdečne vítaní denne od 8.00 do 18.00.

Tel. kontakt: +421 907 985 740, +421 948 261 656.

V našej ponuke sa snažíme vyjsť v ústrety požiadavkám náročného trhu s dôrazom na kvalitu a individuálny prístup ku každému klientovi, a to v dostupných cenových reláciách.

 

Chceme, aby naše služby neboli len predajné, ale aby sme mohli svojim zákazníkom poradiť a ponúknuť aj profesionálnu technickú podporu. Radi Vám poradíme pri výbere vhodného vykurovacieho telesa a zrealizujeme jeho montáž  na základe Vami odsúhlasenej grafickej vizualizácie z tvorby našich dizajnérov.   

 

 

Tešíme sa na vašu návštevu a postrehy.