Kratki NADIA 8 MILANO kachľová pec

Kratki NADIA 8 MILANO kachľová pec

Kratki NADIA 8 MILANO kachľová pec krb-pec

Kratki NADIA 8 MILANO kachľová pec krb-pec
Kratki NADIA 8 MILANO kachľová pec krb-pec
Kratki NADIA 8 MILANO kachľová pec krb-pec
Kratki NADIA 8 MILANO kachľová pec krb-pec
Kratki NADIA 8 MILANO kachľová pec krb-pec
Kratki NADIA 8 MILANO kachľová pec krb-pec
Kratki NADIA 8 MILANO kachľová pec krb-pec

Doprava zdarma

Quatro kalkulačka
Vlastnosti
-Kachľová pec Kratki NADIA 8 MILANO svojím jedinečným designom skvelo zapadne do každého interiéru. Prináša kvalitné a efektívne vykurovanie, ako aj komfort a bezstarostnú obsluhu. Výkon: 7 kW.
Výška:
1448 mm
Šírka:
775 mm

Hĺbka:
577 mm
Priemer dymovodu:
200 mm

Priemer CPV:
150 mm
Účinnosť:
80 %

Ťah:
12 Pa
Systém:
teplovzdušný

Otváranie dverí:
do strany
Materiál:
oceľ

Vývod dymovodu:
horný, zadný
Popolník:
nie

Ohnisko:
termotec
Ext. prívod vzduchu:
áno

Norma:
BImSchV 2
Dľžka polena:
max. 300 mm

Teplota spalín:
245 °C
Reg. výkon :
3 - 9 kW

Výkon [kW]:
7 kW


 • Kratki NADIA 8 MILANO kachľová pec  Štýlová a výkonná kachľová pec NADIA 8 MILANO od výrobcu Kratki je ideálna ako doplnkový zdroj tepla. Pec disponuje spaľovacou komorou, ktorá je vyrobená z vysoko kvalitnej žiaruvzdornej ocele, ktorá je z vonkajšej strany obložená kachlicami. Tie dokážu veľmi účinne predlžovať dobu sálania tepla, aj dlhé hodiny po vyhasnutí ohňa v spaľovacej komore. NADIA 8 MILANO je vybavená inovatívnymi technológiami, ako externý prívod vzduchu, alebo regulácia sekundárneho spaľovania. Vďaka moderným technologickým riešeniam zaručujú veľmi efektívne a ekologické vykurovanie. Medzi ich prednosti možno ďalej zaradiť aj spaľovaciu komoru vyloženú kvalitným špeciálne vyvinutým materiálom Termotec, ako aj komfortné a nastavovanie intenzity horenia a  aj kvalitné žiaruvzdorné keramické sklo, odolávajúce vysokým teplotám.   

  Logo Kratki krb-pec

  EKO ikona krb-pec   BImSchV2 ikona krb-pec   Rekuperácia ikona krb-pec   KratkiPRO ikona krb-pec


   

   

  MAXIMÁLNE VYUŽITIE ENERGIE

  Efektívnejšie spaľovanie a dlhšie udržiavanie teploty sa dosahuje vďaka výstelky spaľovacej komory akumulačným materiálom TERMOTEC, ktorý zvyšuje teplotu v peci. K dopaľovaniu častíc dochádza vďaka systému dvoch deflektorov, ktoré predlžujú cestu spalín. Tento proces tiež zvyšuje účinnosť spaľovania, zaručuje lepšie využitie energie a tým minimalizuje emisiu škodlivých látok do atmosféry. Vzduch je do vložky privádzaný zvonka vďaka zabudovanému externému prívodu vzduchu. Celý mechanizmus funguje veľmi potichu a hladko.

   

  Kratki NADIA 8 MILANO kachľová pec krb-pecEKOLOGICKÉ SPAĽOVANIE

  Zariadenie plne vyhovuje požiadavkam ekodizajnu, ako aj emisnej norme BImSchV 2.

   

  NAJVYŠŠIA ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI

  Telo a predná strana pece sú vďaka použitiu vysoko kvalitnej ocele odolné voči vysokým teplotám. To zaisťuje stabilitu celej konštrukcie. Pec NADIA 8 MILANO je vybavená žiaruvzdornou keramikou, ktorá odolá teplotám až do 660 °C. Predné sklo, disponuje certifikátom kvality a bezpečnosti.

   

  KOMFORT

  Pec NADIA 8 MILANO môže byť použitá v rôznych montážnych podmienkach vďaka nastaviteľným nohám a pohyblivému vývodu spalín s 360° nastavením.

   

  DIZAJN

  Dizajn pece pripomína retro štýl s lesklými kachlicami. Vonkajší plášť účinne predlžuje čas sálania tepla a to aj hodiny po vyhasnutí ohňa v spaľovacej komore. Kachľové pece od výrobcu Kratki sú klasifikované ako pece na tuhé palivo s ručným vkladaním paliva a uzavretým ohniskom. Slúžia ako doplnkový zdroj tepla v miestnostiach, kde sú inštalované.

   


   

   

  Kratki NADIA 8 MILANO krb-pec

   

   

   

   

   

   


   

   

  Kratki krb-pec

   

   

  Spoločnosť Kratki je významným a známym výrobcom teplovzdušných krbových vložiek a na trhu pôsobí už od roku 1998. Vďaka pomerne rýchlemu rastu a širokej škále vysoko kvalitných produktov, sa rýchlo dostala do povedomia a zaradila medzi úplnú špičku európskych výrobcov krbov. Spoločnosť veľmi prísne dbá na to, aby všetky jej výrobky boli v súlade s tými najprísnejšími normami a predpismi. Čo sa týka samotnej kvality produktov, firma Kratki si veľmi rýchlo získala dôveru zákazníkov, keďže využíva striktne len tie najlepšie suroviny a od plánovania, cez výrobu, až po finálnu kontrolu sa jej výrobky nesú v duchu exkluzivity a dokonalosti.

   

   

   

   


 • Energetický štítok

  Kratki NADIA 8 MILANO energetický štítok krb-pec

 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Súvisiace produkty


25 ďalších

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam