logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
<<  155/322 >>

Napoleon EPI 3C

Napoleon EPI 3C

Napoleon EPI 3C

Napoleon EPI 3C
Napoleon EPI 3C

Doručenie zdarma

Quatro kalkulačka
Výška:
749 mm
Šírka:
672 mm

Hĺbka:
440 mm
Priemer komína:
150 mm

Výkon celkový:
10,5 - 16 kW
Výhrevnosť:
90 - 180 m²

Doba horenia:
8 h
Emisie:
2,9 g / h

Dľžka polena:
45 cm


 • Novinka od firmy Napoleon, kanadská krbová vložka NAPOLEON EPI3C s výkonom 10 - 16 kW, s dvojitým plášťom, dvojitým spaľovaním, moderným dizajnom, ktorý zodpovedá akémukoľvek interiéru a vstavaným ventilátorom s automatickou reguláciou je optimálnym riešením pre väčše miestnosti s plochou 90 - 180 m². Vložka Napoleon EPI3C je okrem ventilátora s automatickou reguláciou vybavená aj bočnými liatinovými plechmi REGULAR - táto výbava zaisťuje efektívne vykurovanie s prúdením teplého vzduchu. Samozrejmosťou je systém Airwash pre stále čisté sklo. Ovládanie splyňovania je v hornej časti nad dverami, integrovaný ventilátor sa automaticky vypína po otvorení dverí a jeho ovládanie je skryté tiež pod dverami. K tejto vložke výrobca aj zákazníci odporúčajú používať magnetický teplomer. Pre ľahké a rýchle založenie ohňa sú ideálnymi pomocníkmi ekologické podpaľovače. Kanadská krbová vložka NAPOLEON EPI3C sa vyznačuje robustným prevedením, dlhou dobou pomalého horenia a malým množstvom popola. 

  ŠTANDARDNÉ VLASTNOSTI

  • Certifikát EPA
  • Najväčšia sklokeramická zobrazovacia plocha
  • Široké presklenie dverí zabezpečuje ničím nerušený pohľad na oheň
  • Systém sekundárneho spaľovania
  • Jednoduchá inštalácia
  • Ľahký prístup pre čistenie a údržbu komínov

  V základnej cene je telo krbovej vložky, dvere, bočné oplechovanie v liatinovej čiernej úprave a ventilátor s automatickou reguláciou. 

  Kanadské krbové kachle  veľmi účinné a vyznačujú sa vysokým výkonom. Jedninečná technológia umožňuje dlhé a pomalé horenie dreva v kachlich (až 10 hodín) a navyše vydá všetku možnú tepelnú energiu. Kandaské krby vykúria Váš priestor pri minimálnej spotrebe paliva a tiež malom množstve spalín, ktoré sa vypúšťajú komínom do ovzdušia. S kanadskou pecou večer priložíte a ďalšie palivo dáte do kachlí až ráno. Nadčasový dizajn krbových kachlí spolu s doživotnou zárukou Vám spríjemňujú zimné večery po dlhé roky. U väčšiny typov si môžete upraviť ich vzhľad podľa vlastných potrieb a predstáv a zakúpiť si kachle, ktoré sa najviac hodia do Vášho domova. Kandaské krbové vložky sa dajú napojiť na teplovzdušné rozvody, ich účinnosť popritom neklesá. Krbové vložky dosahujú takisto vysoké výkony a nadštandardné účinnosti. Vyberanie popola z kachlí aj vložiek už nebude častá a nepríjemná povinnosť. Popol stačí raz za dva až tri týždne odstrániť. Kanadské krbové kachle si naozaj obľúbite.

 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Napoleon EPI 3C 2700 2700 Napoleon EPI 3C

Výkon: 16 kW  

 

 

Účinnosť: 83 %INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam