logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop

Krby na kľúč

Skúsenosti odborná kompetencia sú základné predpoklady stavby kvalitných krbov. Oblasti vykurovania, ako aj stavbe krbov a krbových vložiek sa venujeme už od roku 1999. Počas nášho fungovania sme zrealizovali už množstvo krbov a krbových vložiek. Pracujeme s prísnym dôrazom na kvalitu, presnosť, modernosť a estetický vzhľad s využitím najnovších technologických trendov. V žiadnom prípade nepristupujeme na kompromisy a používame len materiály tej najvyššej kvality. Zákazníkom ponúkame kompletnú stavebné služby kvalitných krbov a krbových vložiek, odborné poradenstvo, záručný aj pozáručný servis. Základným predpokladom pre spokojnosť zákazníka je jasný a premyslený plán a vopred stanovené požiadavky ohľadne požadovaného tepla a účinnosti krbu. V prípade, že rozmýšľate nad výstavbou krbu, budeme radi ak nás kontakujete telefonicky, e-mailom, alebo nás navštívite v našej predajni, kde Vám radi poskytneme odborné poradenstvo a navrhneme to najvhodnejšie riešenie, ktoré bude prispôsobené Vašim požiadavkám a potrebám.

 

 

 

Na tejto stránke sa momentálne pracuje.
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle +421 907 985 740.

 

Zoradiť podľa:
Zobrazenie:25 ďalších

 


 

Úspešná výstavba vysoko kvalitných a účinných krbov si v každom prípade vyžaduje skúsenosti, ako aj odbornú kompetenciu. Vykurovaniu a stavbe krbov, resp. krbových vložiek sa venujeme už od roku 1999. Počas nášho pôsobenia na trhu sme zrealizovali množstvo najrozmanitejších stavieb krbov a krbových vložiek. Sme presvedčený, že kvalita, presnosť, precíznosť, moderný a estetický vzhľad a aplikácia najnovších technologických trendov a postupov pri výstavbách sú obzvlášť dôležité a práve preto na ne kladieme prísny dôraz. Naša práca nepozná žiadne kompromisy a používame výhradne materiály s prvotriednym stupňom kvality. Ponúkame komplexné a vysoko kvalitné služby v oblasti stavieb krbov a krbových vložiek, ako aj krbových kachlí a sporákov. Taktiež poskytujeme aj odborné poradenstvo so záručným a pozáručným servisom. Sme presvedčený, že predpokladom pre dosiahnutie spokojnosti zákazníka je v každom prípade, resp. pre každou kúpu jedna vopred stanovená, jasná a premyslená predstava o všetkých požiadavkách, čo sa týka požiadaviek ohľadne tepelnej účinnosti. Ak uvažujete aj Vy o kúpe, resp. výstavbe krbovej vložky, prosím obráťte sa na nás a zvoľte naše dlhoročné skúsenosti, v ktorých sa určite nesklamete. Budeme veľmi radi, Vás môžeme privítať v našej kamennej predajni v Dunajskej Strede, kde máte okrem iného aj možnosť si naživo vidieť, resp. vyskúšať svoj vyhliadnutý model. Môžete nás samozrejme kontaktovať aj telefonicky, resp. e-mailiom. Poskytujeme aj odborné poradenstvo a vizualizácie návrhov pre nájdenie najvhodnejšieho riešenia prispôsobeného Vašim individuálnym požiadavkám a potrebám.


           
 

Kratki NBC 7 HOME EASY BOX krb-pecINDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam