logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop

O nás

Zoradiť podľa
Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X

Naša spoločnosť sa zaoberá výstavbou krbov a predajom krbových vložiek, pecí, kachlí, sporákov, elektrických a biokrbov a spotrebného materiálu k výstavbe, interiérovými a exteriérovými doplnkami aj vo svojej výstavnej sieni v Dunajskej Strede, na ulici Poľná 4381/8, kde ste srdečne vítaní každý pracovný deň od 8.00 do 17.00 a v sobotu od 8:00 do 12:00.

Príďte k nám na konzultáciu do našej vzorkovej predajne, ktorá je najväčšia v Dunajskej Strede a v širokom okolí. Poradíme a pomôžeme Vám s výberom vhodnej krbovej vložky, a krbovej obstavby. Krb nie je vec, ktorú si kupujete každý deň, ale vec, ktorá Vám má vydržať desiatky rokov a plne slúžiť. Aby krb fungoval správne, musíme najprv zvoliť vhodnú krbovú vložku, ktorá zodpovedá, priemerom Vášho komína a potrebnému výkonu. V prípade, ak si želáte, vypracujeme Vám vizualizáciu krbu v 3D podľa Vášho priania a rozmerov miestnosti, kde má byť krb umiestnený, presne tak, ako má krb vypadať a spoločne podľa Vašich predstáv.

Odborná montáž z certifikovaných materiálov zabezpečovaná kachliarom s osvedčením. Zavádzaním nových technológií neustále zvyšujeme kvalitu. Dodržiavaním technologických postupov a bezpečnostných predpisov chránime Vaše zdravie a majetok. Vďaka iniciatíve Cechu kachliarov Slovenska zabezpečujeme vzdelávanie a rozširujeme odbornú spôsobilosť v rámci odborných seminárov. Pravidelne sa zúčastňujeme na medzinárodných výstavách, oboznamujeme sa s najnovšími poznatkami a vývojovými trendmi popredných svetových výrobcov. Skúsenosti následne uplatňujeme v našich realizáciach a tým môžeme poskytovať záruku bezpečnosti a garancie v plnej miere.

Všetky projekty, ktoré tvoríme, vznikajú so snahou splniť potreby našich zákazníkov. Funkčnosť, vysoká kvalita a rozumná cena - tie sú vlastnosti, ktorými sa naše výrobky odlišujú na trhu.

Starostlivosť o estetiku a štylistiku umožňuje užívateľom ich ľubovoľne aranžovať. Dávame teplo - je to najdôležitejšia úloha našich produktov.

Garantujeme dodanie vysoko kvalitných výrobkov za prístupnú cenu. Neustále rozširujeme ponuku výrobkov a bežné odpovedanie potrebám trhu a spotrebiteľov pomocou rozširovania sortimentu.

 

Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme príjemné nakupovanie.
Tel. kontakt: +421 907 985 740

 
INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam