logo

Menu
E-shop
<<  4/19 >>

Trimline 83 Panoramic plynová krbová vložka s trojtranným presklením

Trimline 83 Panoramic plynová krbová vložka s trojtranným presklením

Trimline 83 Panoramic plynová krbová vložka s trojstranným presklením krb-pec

Trimline 83 Panoramic plynová krbová vložka s trojstranným presklením krb-pec
Trimline 83 Panoramic plynová krbová vložka s trojstranným presklením krb-pec
Trimline 83 Panoramic plynová krbová vložka s trojstranným presklením krb-pec
Trimline 83 Panoramic plynová krbová vložka s trojstranným presklením krb-pec
Trimline 83 Panoramic plynová krbová vložka s trojstranným presklením krb-pec
Trimline 83 Panoramic plynová krbová vložka s trojstranným presklením krb-pec
Trimline 83 Panoramic plynová krbová vložka s trojstranným presklením krb-pec

Doprava zdarma

Quatro kalkulačka
Vlastnosti
-Trojstranná plynová krbová vložka Trimline Fires 83 Panoramic sa hodí do pestrej škály rôznych interiérov, v kde zažiari, ako stredobod pozornosti. Plynová krbová vložka Trimline Fires 83 Panoramic Vám, ako jedna z mála, ponúka úplnú slobodu vo vytváraní vlastného designu svojej plynovej krbovej vložky.
Výška:
1018 mm
Šírka:
1021 mm

Hĺbka:
503 mm
Hmotnosť:
200 kg

Priemer dymovodu:
130 mm, 200 mm
Účinnosť:
82 %

Systém:
teplovzdušný
Materiál:
oceľ

Ohnisko:
oceľ
Výkon [kW]:
9.5 kW • Trimline 83 Panoramic
  plynová krbová vložka s trojstranným presklením a dvojitým horákom


   

   

  Panoramatická plynová krbová vložka Trimline 83 Panoramic vyhrieva Váš domov a premení všetky večery strávené pri ňom na večery plné romantiky. Vďaka jeho nádherného dizajnu bude výsledný zážitok zaručene mimoriadny. Táro trojstranná plynová krbová vložka dodá každej miestnosti jedinečný nádych luxusu. Základná verzia má čierny oceľový interiér, ale vložka Trimline 83 Panoramic má celý rad prispôsobiteľných doplnkov, z ktorých si múžete vyberať. Bez ohľadu na to, pre ktoré sa rozhodnete, konečný výsledok bude bezchybný a štýlový. Séria 83 navyše obsahuje aj čelnú, rohovú a priehľadnú verziu. Trimline 83 Panoramic sa dodáva spolu s diaľkovým ovládaním Ecomax, no môžete si zvoliť aj pridanie ovládania WiFi pomocou mobilnej aplikácie Trimline Fires.   

   

  Logo TrimlineFires krb-pec

    

   


   

  ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI:

   

  Uzavretý systém ikona krb-pec  UZAVRETÝ SPAĽOVACÍ SYSTÉM

  Panoramatické presklenie ikona krb-pec  PANORAMATICKÉ PRESKLENIE

  Dvojitý horák ikona krb-pec  DVOJITÝ PLYNOVÝ HORÁK

  Diaľkové ovládanie ikona krb-pec  DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE ECOMAX

  Antracitová spaľovacia komora krb-pec  ANTRACITOVÁ SPAĽOVACIA KOMORA   

   


   

  Trimline Fires kladie veľký dôraz na šitie produktov na mieru. Krb by mal byť ikonou Vášho domu a mal by tak aj vyzerať. Ak sa dozhodnete pre kúpu krbovej vložky od Trimline Fires, získate úplnú kontrolu nad vytváraním zdroja svojho tepla, budúceho luxusu a pohodlia. Zatiaľ čo krbová vložka od Trimline Fires vyhrieva Váš domov, už len myšlienka na návrat domov Vás zahreje pri srdci. Máme na výber z mnohých rôznych estetických možností, avšak nerobíme žiadne ústupky v oblasti inovatívnych technológií. Technológia a estetika idú ruka v ruke a robíme všetko pre to, aby sme pre Vás vytvorili ten najlepší možný zážitok!

   

   

  U tohto modelu si môžete vybrať z nasledujúcich extra doplnkov a funkcií:

   

  LED tlejúce ohnisko krb-pec  TLEJÚCE LED OHNISKO

  Drážkovaný interiér ikona krb-pec  DRÁŽKOVANÝ INTERIÉR

  Skalitý interiér ikona krb-pec  SKALITÝ INTERIÉR

  Interiér s čiernym sklom ikona krb-pec  INTERIÉR S ČIERNYM SKLOM

  Antracitová spaľovacia komora krb-pec  ANTI-REFLEXNÉ SKLO

  WiFi riadenie ikona krb-pec  OVLÁDANIE CEZ WiFi

  Nástenné ovládanie ikona krb-pec  NÁSTENNÉ OVLÁDANIE

  Adaptér 220 VAC GV60 ikona krb-pec  ADAPTÉR 220 VAC GV60

  Ovládanie cez WiFi ikona krb-pec  OVLÁDANIE CEZ MOBILNÚ APLIKÁCIU

  Nástenná úchytka ikona krb-pec   NÁSTENNÁ ÚCHYTKA OVLÁDAČA

   

   

   

   

   

   

  TLEJÚCE LED OHNISKO - UŽÍVAJTE SI SVOJ KRB AJ KEĎ OHEŇ NEHORÍ

  Voliteľné lôžko ohniska s LED podvietením vytvára úžasný tlejúci efekt. Nebudete veriť, že je to iba imitácia! Aj keď svoj krb práve nepoužívate, toto tlejúce lôžko Vám vytvorí príjemnú atmosféru. Intenzitu tlenia môžete pohodlne ovládať pomocou diaľkového ovládača, alebo cez WiFi aplikáciu priamo z Vášho tabletu, či smartfónu. Užite si svoj krb aj bez plameňov!

  Trimline Fires - LED tlejúce ohnisko krb-pec

   

  ANTIREFLEXNÉ SKLO - DOKONALÝ ZÁŽITOK Z KRBU

  Vytvorte si autentický pocit krbu pomocou špeciálneho antireflexného skla. Okrem takmer neviditeľnej vrstvy skla medzi Vami a plameňmi nebude stáť nič iné. Pripravte sa na dokonalý zážitok z ohňa, ktorý žiari, ako nikdy predtým s s antireflexným sklom bez zrkadlového efektu.

  Trimline Fires - Antireflexné Sklo krb-pec

   

  VIAC, AKO LEN OHEŇ - INTERIÉR SPAĽOVACEJ KOMORY

  Vďaka pestrej selekcii interiérov je možné vytvoriť si ľubovoľné variácie spaľovacej komory. Rozhodnite o prostredí, z ktorého bude Váš budúci krb sálať teplo. Staňte sa pánom svojho vlastného dizajnu, Vášho krbu a celej Vašej miestnosti. Naše interiéry sú navrhnuté tak, aby ladili s akýmkoľvek dekorom.


   

  TLEJÚCE ULHÍKY VYROBENÉ ZO ŽIARIVEJ VLNY

  Nič nie je krajšie a príjemnejšie ako oheň, ktorý horí jemne, pomaly, ale isto a vytvára krásne žiariace uhlíky. Dokázali sme zdokonaliť efekt tlejúcich uhlíkov do posledného detailu. Aj pri veľmi nízkom nastavení horáka bude radosť sa pozerať na oheň s nikdy nekončiacim a vyváženým plameňom. Žiariaca vlna dodáva Vášmu krbu extra finiš. Tento materiál vytvára realistické tlejúce ohnisko, ktoré môžu byť zdobené drevenými polenami zakrytými plameňmi. Rovnako ako „skutočný“ oheň so skutočnými uhlíkmi, aj oheň v krbovej vložke Trimline Fires dýcha a pohybuje sa a je plný života.

  Trimline Fires - žiarivá vlna krb-pec

   

  ŠIROKÉ POLENÁ - ROBUSTNÉ A ZÁROVEŇ JEMNÉ

  Preferujete robustný vzhľad? V tom prípade iste oceníte široké polienka, ktoré pridajú Vášmu krbu na charaktere a okrem toho fungujú aj ako základný prvok Vášej krbovej vložky. Veľkou výhodou širokých polienje skutočnosť, že sa dajú ľahko zabudovať. Okrem týchto širokých polien si ako doplnok môžete zvoliť aj medzi štandardnou zabudovanou metódou trimless a slim, alebo týmto robustnejším vzhľadom. Široké polená majú hrúbku materiálu 4 mm a sú natreté rovnakou farbou ako krb.

  Trimline Fires - široké polená do plynového krbu krb-pec

   

  PRAMEŇ VAŠICH PLAMEŇOV

  Spôsob tanca plameňov vo Vašom novom krbe, bude vo veľkej miere závisieť od lôžka plynového horáka, prameňa tepla a pohodlia Vašej domácnosti. Perfektná kombinácia technológie a dizajnu. Okrem určovania pohybov plameňov, horákové lôžko udáva aj tón krbu a je jeho základným dizajnovým elementom. Preferujete elegantné, čisté tvary, alebo dávate prednosť romantike drevených polienok? Nič nie je nemožné!

   

  • Kamienky Carrara - talianská trieda
   Čistá nefalšovaná elegancia priamo z mramorových lomov v talianskej Carrare, ktorá je vhodná pre širokú škálu dekorov, od elegantných a minimalistických po tradičné.

   Trimline Fires - carrara kamienky do ohniska krb-pec

   

  • Kamene - prírodná krása
   Prírodná krása, ktorá dodá Vášmu krbu rustikálnu jedinečnosť. Pohrajte sa s prírodnými živlami a vytvorte ten najlepší pocit z krajiny - pre tých, ktorí majú radi robustnejší vzhľad.
   

  Trimline Fires - kamene do ohniska krb-pec

   

  • Drevené polienka - autentické
   Drevo je synonymom tepla a pohodlia, aj keď ešte nie je zapálené. Po jeho zapálení sa však vytvorí skutočná atmosféra nostalgie a romantiky. S horákovým lôžkom zdobeným drevenými polienkami nikdy nič nepokazíte.

   

  Trimline Fires - imitácia drevených polienok krb-pec

   

  • Bazalt - spať k základom
   Bazalt a oheň sú neoddeliteľne spojené. Bazalt je v podstate stuhnutá láva, bazaltová ozdoba horáka Vás vráti späť k počiatkom našej planéty. Krásny materiál, ktorý vám pomôže vytvoriť Váš vysnívaný dekor.

   

  Trimline Fires - bazaltové ohnisko krb-pec

   

  RIADENIE - ZAŽITE MAXIMÁLNE POHODLIE A JEDNODUCHOSŤ POUŽÍVANIA

  Hlavnou výhodou plynového krbu je jeho ľahké používanie. Už sa nemusíte viac trápiť so zapaľovačmi a drevom, len jednoducho zapnite svoj krb a užívajte si ho. Predtým, než pôjdete spať už nemusíte viac čakať, kým oheň v krbe vyhasne, jednoducho ho len vypnete. Mať krb ešte nikdy nebolo jednoduchšie! Ponúkame Vám viacero možností, ako zapnúť a vypnúť svoj krb podľa Vášho želania.

   

  • Diaľkový ovládač Ecomax (v základnej výbave)
   Vďaka štandardnému diaľkovému ovládaniu už nikdy nebudete musieť vstávať zo stoličky zapáliť oheň. Tento diaľkový ovládač Vám poskytne maximálnu kontrolu nad všetkými funkciami Vášho plynového krbu. Má dokonca aj zabudovanú funkciu termostatu.

   

  Trimline Fires - diaľkový ovládač Ecomax krb-pec

   

  • Nástenný držiak (voliteľné)
   S týmto voliteľným držiakom na stenu je nemožné prísť o diaľkový ovládač! Navyše, štandardná funkcia termostatu diaľkového ovládača funguje najlepšie, keď je diaľkový ovládač umiestnený v držiaku na stenu.

   

  Trimline Fires - Nástenný držiak krb-pec

   

  • Aplikácia Trimline Fires (voliteľné)
   Domov je tam, kde je srdce ... ovládajte svoj krb pomocou mobilnej aplikácie s ľahkosťou. Vďaka najmodernejším technologickým inováciám je možné čokoľvek!

   

  Trimline Fires - mobilná aplikácia krb-pec

   

  • Nástenný ovládač (voliteľné)
   Majte v dome pevné miesto na obsluhu hlavných funkcií vášho krbu. S nástenným vypínačom máte istotu, že diaľkový ovládač nikdy nestratíte!

   

  Trimline Fires - Násteenný ovládač krb-pec

   

  • Diaľkový ovládač Puck (voliteľné)
   Puck je diaľkové ovládanie, ktoré Vám umožní ovládať Váš krb a umožní Vám používať aplikáciu Trimline Fires. Tlačidlá s modrým podsvietením umožňujú zapínať a vypínať krb a regulovať výšku plameňov. Puk je možné pripevniť na stenu a možno ho použiť aj ako termostat.

   

  Trimline Fires - Diaľkový ovládač Puck krb-pec

   

   

   

   

   


   

   

  TrimlineFires_logo krb-pec  dlhoročné skúsenosti - perfektné výrobky
  _______________________________________________

   

   

  Plynové krbové vložky Trimline Fires sú synonymom modernosti, elegancie a technologického pokroku, ktoré perfektne zapadnú do takmer každého miesta vo Vašej domácnosti. História značky Trimline Fires sa začína v roku 1974, kedby bola v Holandsku založená spoločnosť ThermoCet, z ktorej sa neskôr vyvinula samostatná značka Trimline Fires, pôvodne predstavujúca typoradu produktov firmy ThermoCet. Čo sa týka kvality produktov, firma Trimline Fires odmieta akékoľvek kompromisy a využíva striktne len suroviny najvyššej kvality. Od samotného plánovania, cez výrobu, až po finalizáciu sa každý jeden výrobok nesie v duchu luxusu, exkluzivity a dokonalosti. Plynové krbové vložky Trimline Fires sú bijúcim srdcom mnohých európskych domovov, na čo je výrobca samozrejme veľmi hrdý.

   

  Základné ikony krb-pec

   

   


 • Energetický štítok

  Trimline 83 Panoramic energetický štítok krb-pec
 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Súvisiace produkty25 ďalších


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email 


INDIVIDUÁLNA CENA


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Nastavenie súborov cookies
Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Radi by sme tiež využívali dobrovoľné cookies (non-essential), ktoré nám pomôžu zlepšiť fungovanie našej webovej stránky. Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas.
Ochrana osobných údajov  |  Informácie o cookies
Súhlasím Prispôsobiť Odmietnuť
<Naspäť
Podrobné nastavenie cookies
Súbory cookie používame na zabezpečenie základných funkcií stránky a na zlepšenie vášho používateľského zážitku. Svoj súhlas pre každú kategóriu môžete kedykoľvek zmeniť.
<Nevyhnutné cookies
 
Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú najmä na uchovávanie Vašich produktov v košíku, zobrazovanie obľúbených výrobkov, nastavenie Vašich preferencií a nákupného procesu. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.
<Analytické cookies
 
Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu a počet návštev našej webovej stránky.
<Marketingové cookies
 
Marketingové cookies sú využívané reklamnými a sociálnymi sieťami na prispôsobenie zobrazovaných reklám tak, aby pre vás boli čo najzaujímavejšie.
Povoliť všetky Povoliť zvolené Odmietnuť
Uložiť Odmietnuť