logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
<<  5/121 >>

Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle

Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle

Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle krb-pec

Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle krb-pec
Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle krb-pec
Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle krb-pec
Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle krb-pec
Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle krb-pec
Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle krb-pec
Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle krb-pec
Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle krb-pec
Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle krb-pec

Doručenie zdarma

Quatro kalkulačka
Vlastnosti
-Krbové kachle Kratki KOZA AB S/DR vynikajúco zapadnú do ktoréhokoľvek klasického, alebo moderného interiéru. Ponúkajú vysoko kvalitné a účinné vykurovanie, ako aj komfort a jednoduchú obsluhu. Výkon: 8 kW.
Výška:
1052 mm
Šírka:
528 mm

Hĺbka:
422 mm
Priemer dymovodu:
150 mm

Priemer CPV:
125 mm
Účinnosť:
78 %

Ťah:
12 Pa
Systém:
teplovzdušný

Otváranie dverí:
do strany
Materiál:
liatina, oceľ

Vývod dymovodu:
horný, zadný
Popolník:
áno

Ohnisko:
termotec
Ext. prívod vzduchu:
áno

Norma:
BImSchV 2
Dľžka polena:
max. 250 mm

Teplota spalín:
265 °C
Reg. výkon :
5,5 - 10,5 kW

Výkon [kW]:
8 kW


 • Kratki Koza AB S/DR krbové kachle  Vysoko výkonné, moderné a zároveň ekologické teplovzdušné oceľové krbové kachle KOZA AB S/DR od výrobcu Kratki disponujú dômyselnými integrovanými technológiami pre maximálny komfort. Krbové kachle KOZA AB S/DR sú vyrábané kombináciou prvotriednej ocele a liatiny, a predstavujú jedinečnú rovnováhu moderného dizajnu a výnimočných vlastností. Vďaka technologickým inováciám zaručujú veľmi efektívne a ekologické vykurovanie. Medzi ich prednosti sa ďalej radí aj spaľovacia komora vyložená špeciálne vyvinutým materiálom TERMOTEC, jednoduché komfortné nastavovanie požadovanej intenzity horenia a kvalitné žiaruvzdorné keramické sklo. Krbové kachle KOZA AB S/DR plne vyhovujú najprísnejším medzinárodným požiadavkám a normám.   

  Logo Kratki krb-pec

  EKO ikona krb-pec   BImSchV2 ikona krb-pec   Rekuperácia ikona krb-pec

   


   

  MAXIMÁLNE VYUŽITIE ENERGIE

  Oceľové krbové kachle od výrobcu Kratki sa vyznačujú inovatívnymi technológiami, vysokou kvalitou, elegantným designom a jednoduchosťou používania. Veľkoplošné presklenie, ako aj špeciálna výstelka spaľovacej komory spolu poskytujú realistický pohľad na horiaci oheň. Krbové kachle Koza AB S/DR navyše ponúkajú aj možnosť nastavenia intenzity horenia pomocou jediného ovládacieho prvku. Telo a predná strana vložky sú vďaka použitému materiálu - kombinácie kvalitnej oceli a liatiny odolné voči vysokým teplotám. Spaľovanie palivových častíc vďaka dvom deflektorom, ktoré predlžujú vývod spalín. Trojitý ventilačný systém spaľovacej komory: primárny vzduch - privádzaný pod rošt; sekundárny vzduch je dodávaný cez otvory v zadnej stene. Vložka navyše využíva systém čistého skla vďaka vzduchovej clone. Efektívne spaľovanie a dlhšia údržba teploty vďaka obloženiu spaľovacej komory s TERMOTEC - materiál akumulujúci teplo, ktorý zvyšuje teplotu v komore. Zabudovaný externý prívod vzduchu s priemerom 125 mm, ktorý dodáva čerstvý vzduch do krbových kachlí z exteriéru, čo má za následok lepšie spaľovanie a vyšší komfort používania.

   

  Kratki KOZA AB S/DR krbové kachle - cirkulácia krb-pecNAJVYŠŠIA ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI

  Vynikajúca tesnosť vďaka pevným zvarom pomocou ušľachtilého plynu. Oceľové prvky sú rezané laserom s využitím moderných zariadení a následne ohýbané na CNC strojoch. Predná strana vložky je vybavená žiaruvzdornou keramikou, ktorá odolá teplotám až do 660 °C.

   

  MODERNÝ DIZAJN

  Priestor pod spaľovacou komorou je vybavený mechanizmom push-to-open. Krása horiaceho ohňa je stupňovaná zaobleným sklom. Krbové kachle KOZA AB S/DR sa vyznačujú modernými a inovatívnymi technickými riešeniami, ktoré poskytujú vysokú tepelnú účinnosť a pohodlie pri obsluhe.

   

   

   

   

   

   

  Kratki KOZA AB SDR teplovzdušné krbové kachle krb-pecKOMFORT A JEDNODUCHÁ OBSLUHA

  Odnímateľný liatinový rošt a popolník uľahčujú udržiavanie kachlí. Zníženie usadzovania sadzí vďaka systému čistého skla (vzduchová clona). Kachle môžu byť inštalované v rôznych podmienkach vďaka voliteľnému vývodu spalín na zadnej, alebo hornej časti kachlí (pri montáži výstupu na zadnú časť kachlí si musíte dokúpiť zátku). Predné sklo použité v plynových krbových kachliach je špeciálne, žiaruvzdorné keramické sklo, ktoré sa používa aj v tradičných krbových vložkách a je odolné teplotám až 660 °C.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


   

  Voliteľné príslušenstvo


   

  Zadné vyústenie dymovodu

  • v prípade inštalácie zadného dymovodu je nutné aj zakúpenie krytky horného dymovodu
   (kachle sú štandardne dodávané s horným vývodom dymovodu)

   

  Klapka prívodu vzduchu

  • inštaláciou klapky prívodu vzduchu získate plnú kontrolu nad reguláciou intenzity spaľovania   

  Mechanizmus automatického domykania dvierok   

   

   

   


   

   

  Kratki krb-pec

   

   

  Spoločnosť Kratki je významným a známym výrobcom teplovzdušných krbových vložiek a na trhu pôsobí už od roku 1998. Vďaka pomerne rýchlemu rastu a širokej škále vysoko kvalitných produktov, sa rýchlo dostala do povedomia a zaradila medzi úplnú špičku európskych výrobcov krbov. Spoločnosť veľmi prísne dbá na to, aby všetky jej výrobky boli v súlade s tými najprísnejšími normami a predpismi. Čo sa týka samotnej kvality produktov, firma Kratki si veľmi rýchlo získala dôveru zákazníkov, keďže využíva striktne len tie najlepšie suroviny a od plánovania, cez výrobu, až po finálnu kontrolu sa jej výrobky nesú v duchu exkluzivity a dokonalosti.

   

   

   

   


 • Energetický štítok

  Kratki KOZA AB S/DR energetický štítok krb-pec

 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Súvisiace produkty25 ďalších


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam