logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop

Obojstranné plynové krbové vložky

Obojstranné plynové krbové vložky Vás vďaka ich jedinečnému designu zaujmú hneď na prvý pohľad. Sú navrhnuté tak, aby opticky oddelovala, ale aj spájali dve miestnosti. Obojstranné, alebo inak nazývané aj tunelové, alebo priehľadné plynové krby sú vyrábané a dostupné od viacerých vedúcich európskych výrobcov, ako sú na príklad Spartherm – Dru, alebo Kratki. Takéto plynové krby sú z ich dvoch strán priehľadne presklené, čím umožňujú jedinečný pohľad na horiaci oheň z oboch miestností. Obojstranné plynové krbové vložky sú vyrábané výhradne z najkvalitnejších materiálov ako je žiaruvzdorná oceľ - corten. Horáky sú konštruované z nehrdzavejúcej ocele a reflexné žiaruvdzorné sklá vydržia az 800 °C. Spaľovacie komory sú zdobené keramickými ozdobami a tak, ako pri ostatných typoch plynových krbových vložiek, aj tu sú samozrejme voliteľné individuálne. Najčastejšími doplnkami sú spravidla biele kamienky, čierne diamantové kamene, štrk, drvené sklo, alebo sada keramických polien rôznych druhov. Obojstranná krbová vložka bude nepochybne ozdobou a stredobodom pozornosti Vašej obývačky, ale aj delého domu.

Zoradiť podľa
Dostupnosť
Výrobca
Priemer dymovodu
Systém
Ohnisko
Výkon [kW]
 
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
X

Zoradiť podľa:
Zobrazenie:


Trimline 83 Tunnel plynová krbová vložka s obojstranným presklením
Plynová krbová vložka Trimline Fires 83 Tunnel s obojstranným ...

Cena s DPH: 4 980,00 €
Trimline 100 Tunnel plynová krbová vložka s obojstranným presklením
Plynová krbová vložka Trimline Fires 100 Tunnel s obojstranným ...

Cena s DPH: 4 620,00 €

25 ďalších

 


 

Obojstranné plynové krbové vložky sú čoraz populárnejším trendom v moderných domácnostiach a to nielen vďaka ich priehľadnosti, ale aj kôli ich jedinečným schopnostiam vyhrievať dve obytné miestnosti naraz. Hlavnou výhodou obojstranných plynových krbových vložiek je, že vyhrievajú dve samostatné miestnosti, či už sa jedná o obývaciu izbu a spálňu, alebo o spálňa a kúpeľňu. V prípade inštalácie ďalšieho krbu, resp. ďalšej krbovej vložky do nášho domu sa nezaobídeme bez kúpy a inštalácie nového dymovodu a komína na zabezpečenie odvodu spalín horenia. Keď sa však rozhodneme pre obojstrannú plynovú krbovú vložku, budeme mať z technického hľadiska len jednu krbovú vložku, ktorá nám bude vykonávať prácu dvoch vložiek, no namiesto dvoch dymovodov bude vyžadovať len jeden. Ak ide o obojstranné plynové krbové vložky, nie sú to len skvelé vykurovacie zariadenia, ale aj umelecké diela zároveň a navyše sú prispôsobiteľné tak, aby perfektne ladili so štýlom prakticky každého domu. Ich ďalšou výhodou je, že ich inštaláciou priamo úmerne zvyšujeme aj samotnú hodnotu nášho domu. Inštaláciou obojstrannej plynovej krbovej vložky môžeme ušetriť nemalé peniace a budeme mať doma krbovú vložku, ktorá nám bude poskytovať príjemné hrejúce teplo a atmosféru rodinnej pohody a to v dvoch miestnostiach súčasne. Ako nevýhodu obojstrannej plynovej krbovej vložky možno spomenúť, že poskytujú o niečo menej konvekčného tepla, čo je zapríčinené tým, že na obojstrannej plynovej krbovej vložke sa nenachádza zadná konvekčná komora (zo zrejmých dôvodov).


           
 

Obojstranná plynová krbová vložka krb-pecINDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam