logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
 1/74 >>

Regency F2400 M

Regency F2400 M

Regency F2400 M

Regency F2400 M
Regency F2400 M
Regency F2400 M
Regency F2400 M
Regency F2400 M
Regency F2400 M
Regency F2400 M
Regency F2400 M
Regency F2400 M
Regency F2400 M
Regency F2400 M
Regency F2400 M

Doručenie zdarma

Výška:
810 mm
Šírka:
610 mm

Hĺbka:
635 mm
Priemer komína:
150 mm

Výkon celkový:
16 kW
Výhrevnosť:
150 m²

Doba horenia:
9 h
Emisie:
3,8 g/h

Dľžka polena:
45 cm


 • Voľne stojace kanadské krbové kachle Regency F2400 Medium s dvojkomorovým spaľovanín a doživotnou zárukou. Vyznačujú nadčasovým designom. Produkujú minimálne množstvo zvyškového popola. Dajú sa umiestniť aj do rozsiahlejších miestností. Tento typ produkuje dostatočné množstvo tepla pre vykurovanie rozsiahlych miestností s možnosťou použitia tzv. Airmate plechu, ktorý zlepšuje prúdenie vzduchu z medziplášťa a pomáha cirkulácii vzduchu v miestnosti. Štandardné vlastnosti kanadskej krbovej vložky Regency I2400 Medium sú ovládanie jedným tiahlom, ohnisko obložené šamotovými tehlami, účinný systém čistenia skla predhriatym vzduchom, systém sekundárneho spaľovania. Opláštenie zadným a bočným druhým plášťom zaisťujúcim dokonalé šírenie tepla.

  Palivo: drevo

  V základnej cene je telo krbových kachlí, podstavec a čierne dvere.  Presná cena bude upresnená po telefonickom rozhovorez dôvodu veľkého množstva kombinácií.

  ŠTANDARDNÉ VLASTNOSTI

  • Certifikát EPA
  • Odsúhlasené pre mobilné domy (USA, CA)
  • Ovládanie jediným tiahlom
  • Šamotovými tehlami obložené ohnisko
  • Systém čistenia skla vzduchom
  • Zadný a bočný druhý plášť
  • Systém sekundárneho spaľovania

  Prvé kanadské krbové kachle od spoločností Regency a Pacific Energy sa vyrábajú už od roku 1978. Ponúkame Vám krbové kachle a krbové vložky na spaľovanie dreva tej najvyššej kvality od osvedčených a certifikovaných výrobcov svetovej úrovne.
  Krbové kachle z našej ponuky sa vyznačujú pokrokovou technológiou dvojkomorového spaľovania s veľmi vysokou účinnosťou. Kanadské krbové kachle predstavujú dokonalú kombináciu tradičnej a novodobej technológie krbových kachlí na spaľovanie dreva. Všetky kachle na spaľovanie dreva sú certifikované Agentúrou na ochranu životného prostredia EPA, ktoré spĺňajú najprísnejšie ekologické normy.

  Kanadské krbové kachle  veľmi účinné a vyznačujú sa vysokým výkonom. Jedninečná technológia umožňuje dlhé a pomalé horenie dreva v kachlich (až 10 hodín) a navyše vydá všetku možnú tepelnú energiu. Kandaské krby vykúria Váš priestor pri minimálnej spotrebe paliva a tiež malom množstve spalín, ktoré sa vypúšťajú komínom do ovzdušia. S kanadskou pecou večer priložíte a ďalšie palivo dáte do kachlí až ráno. Nadčasový dizajn krbových kachlí spolu s doživotnou zárukou Vám spríjemňujú zimné večery po dlhé roky. U väčšiny typov si môžete upraviť ich vzhľad podľa vlastných potrieb a predstáv a zakúpiť si kachle, ktoré sa najviac hodia do Vášho domova. Kandaské krbové vložky sa dajú napojiť na teplovzdušné rozvody, ich účinnosť popritom neklesá. Krbové vložky dosahujú takisto vysoké výkony a nadštandardné účinnosti. Vyberanie popola z kachlí aj vložiek už nebude častá a nepríjemná povinnosť. Popol stačí raz za dva až tri týždne odstrániť. Kanadské krbové kachle si naozaj obľúbite.

 • Strážny pes - Sledovanie ceny produktu


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam