logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
 1/88 >>

Nestor Martin S 13 teplovzdušné kachle

Nestor Martin S 13 teplovzdušné kachle

Nestor Martin S 13 teplovzdušné kachle krb-pec

Nestor Martin S 13 teplovzdušné kachle krb-pec
Nestor Martin S 13 teplovzdušné kachle krb-pec
Nestor Martin S 13 teplovzdušné kachle krb-pec
Nestor Martin S 13 teplovzdušné kachle krb-pec
Nestor Martin S 13 teplovzdušné kachle krb-pec

Doprava zdarma

Quatro kalkulačka
Vlastnosti
-Krbové kachle S 13 od výrobcu luxusných vykurovacích zariadení Nestor Marin, Vám prinášajú ohromujúce plamene vďaka inovatívnej technológie spaľovania.
Výška:
670 mm
Šírka:
604 mm

Hĺbka:
391 mm
Priemer dymovodu:
150 mm

Účinnosť:
77.1 %
Ťah:
12 Pa

Systém:
teplovzdušný
Otváranie dverí:
bočné

Materiál:
liatina
Dvojstupňové spaľovanie:
áno

Vývod dymovodu:
horný, zadný
Popolník:
áno

Ohnisko:
liatina
Ext. prívod vzduchu:
áno

Reg. výkon :
1,5 - 7 kW
Výkon [kW]:
5 kW • Nestor Martin S 13 teplovzdušné kachle

   

   

  Krbové kachle S 13 od svetoznámeho výrobcu luxusných vykurovacích zariadení Nestor Martin kombinuje modernú eleganciu a jedinečné vlastnosti s vysokou kvalitou spracovania. Vďaka integrovanej technológie spaľovania Woodbox® ponúkajú krbové kachle S 13 dlhú dobu horenia a sálavé teplo vďaka unikátnym schopnostiam liatiny. Voliteľným doplnkom je moderné termostatické diaľkové ovládanie, ktoré ponúka pohodlnú reguláciu intenzity horenia a možnosť prepínania medzi manuálnym a automatickým režimom.

   

   

   

  VLASTNOSTI:

  • "Clean glass" - špeciálny systém čistého skla
  • Patentovaná technológia spaľovania Woodbox®
  • Termostatická regulácia teploty
  • Regulácia vzduchu pod roštom pre spaľovanie uhlia
  • Liatinové vnútorné ochranné dosky s dlhou životnosťou
  • Voliteľné diaľkové ovládanie
  • Horné, alebo zadné pripojenie dymovodu

   

   

  EcoFriendly krb-pec

   


  Technológia Woodbox®

   

  Technológia Woodbox umožňuje kombinovať teplo a jednoduchosť používania s vynikajúcim výkonom spaľovnia. Stačí len stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači a získate všetky výhody technológie Woodbox®.

  Patentovaná spaľovacia technológia od Nestor Martin využíva kombináciu prírodného komínového ťahu a predhriateho vzduchu, ktorý sa pomaly a rovnomerne pohybuje smerom k plameňu. Tým sa dosahuje ohromujúcehio efektu, od obrovských divokých plameňov, až po jemný tanec ohňa.

  Jedinečným doplnkom krbových vložiek a kachlí značky kachlí Nestor Martin je aj ich programovateľné termostatické diaľkové ovládanie, ktoré Vám umožňuje kedykoľvek pohodlne zvýšiť, alebo znížiť výkon, resp. zrýchliť, alebo spomaliť samotné horenie. Zariadenie môže pracovať v manuálnom, alebo automatickom režime. Pri manuálnom režime stačením tlačidiel + a - regulujete prívod vzduchu a tým jednoducho zvyšujete, alebo znižujete intenzitu horenia. Kedykoľvek môžete prejsť do automatického režimu, kde si môžete nastaviť požadovanú teplotu a Vaše kachle sa vďaka vstavanému termostatu o všetko postarajú. Diaľkové ovládanie od Nestor Martin poskytuje väčšiu flexibilitu a pohodlie, ako kedykoľvek predtým.

   

  WoodBox krb-pec

   

  Vďaka technológií Woodbox® dokážu krbové kachle spaľovať viac ako 10 hodín v úspornom (nočnom) režime a to bez prikladania. Pohľad na plamene a neuveriteľne presné dômyselné ovládanie intenzity horenia ohňa sú jednoducho bezkonkurenčné. Je celosvetovo známe, že práve spaľovacia technológia je tou, ktorá robí krbovú vložku, alebo kachle originálom od Nestor Martin.

   

  Technológia Woodbox® uľahčuje obsluhu krbových kachlí a ponúka nasledujúce výhody:


  Technológia Woodbox® krb-pec• Spaľovací systém obsahujúci kombinované dodatočné spaľovanie
  • Vynikajúci výkon
  • Extrémne nízke emisie
  • Presnú kontrolu nad rýchlosťou horenia a výkonu
  • Systém oplachu skla, ktoré ho udržiava vždy čisté
  • Dodatočný prívod vzduchu pre jednoduchšie založenie ohňa
  • Vzduchotesnú spaľociu komoru
  • Jednoduchú obsluhu

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Voliteľné príslušenstvo:

   

  Termostatické dialkové ovládanie

  • Nestor Martin Vám ponúka jedinečnú možnosť regulácie intenzity horenia Vašich krbových vložiek a kachlí s inovatívnou technológiou spaľovania WOODBOX® a to všetko z pohodlia Vášho kresla. Ovládanie môžete prepínať meszi manuálnym, alebo automatickým režimom. V manuálnom režime máte možnosť ovládať intenzitu horenia pomocou tlačidiel +  -. V automatickom režime si môžete nastaviť želanú teplotu miestnosti a o ostatné sa už nemusíte starať, keďže intenzita horenia je automaticky ovláda vďaka zabudovanému snímaču teploty.   

   

   

   


   

  Liatinové krbové kachle od spoločnosti Nestor Martin, európskeho lídra v oblasti domácej vykurovacej techniky, sú výsledkom nekompromisného inovatívneho inžinierstva a viac ako 150 ročných skúseností. Značka Nestor Martin je už dnes po celom svete prestížnym menom. Je to značka, ktorá je synonymom tepla, kvality, odolnosti, bohatých skúseností a tradície.


   

   Nestor Martin logo krb-pec
   

   

  Zakladatelia spoločnosti Nestor Martin boli vždy v úzkom spojení s myšlienkami techologických inovácií, teda každé zariadenie Nestor Martin so sebou prináša bezkonkurenčnú technologickú odbornosť, funkčnosť a prémiovú kvalitu. Medzinárodne patentovaný systém spaľovania WOODBOX® je najdôležitejším pokrokom v technológii spaľovania tuhého paliva v tomto desaťročí. Prináša vysokú účinnosť, zníženú spotrebu paliva, extrémne nízke emisie, ako aj veľkolepý tanec plameňov. Modely s integrovanou technológiou WOODBOX® sú zároveň prvé krbové kachle na spaľovanie dreva s programovateľným termostatickým diaľkovým ovládaním. Či už dávate prednosť ladnej jednoduchosti súčasného moderného štýlu, alebo radšej klasickej elegancii krbových kachlí, Nestor Martin má pre Vás vždy riešenie, ktoré hľadáte.

   

   


 • Energetický štítok

  Nestor Martin S 13 energetický štítok krb-pec
 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Súvisiace produkty25 ďalších


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam