logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
<<  28/92 >>

Pacific Energy ALDERLEA T4

Pacific Energy ALDERLEA T4

Pacific Energy ALDERLEA T4

Pacific Energy ALDERLEA T4
Pacific Energy ALDERLEA T4
Pacific Energy ALDERLEA T4
Pacific Energy ALDERLEA T4
Pacific Energy ALDERLEA T4
Pacific Energy ALDERLEA T4
Pacific Energy ALDERLEA T4

Doručenie zdarma

Quatro kalkulačka
Výška:
715 mm
Šírka:
610 mm

Hĺbka:
550 mm
Priemer komína:
150 mm

Výkon celkový:
11 kW
Výhrevnosť:
100 m²

Doba horenia:
6 h
Emisie:
2,9 g/h

Dľžka polena:
45 cm


 • Kanadské krbové kachle Pacific Energy Alderlea T4 s výkonom 11 kW, dvojitým plášťom, dvojitým spaľovaním, štýlovým historickým vzhľadom sú a dlhou dobou horenia sú vhodné na vykurovanie priestorov o výmere až 100m2. Elegantné a kvalitné kanadská liatinové krbové kachle Alderlea T4 sú navyše vybavená veľmi praktickými posuvnými plochami pre varenie, ktoré nijako neruší celkový vzhľad kachlí. 
  Kachle Alderlea T4 vlastnú dnes už legendárny oceľovou spaľovaciu komoru "Super Series" od spoločnosti Pacific Energy. Vďaka 30-ročnému vývoju kachle ponúka nielen vysokú účinnosť a kvalitné spracovanie, ale aj štýlový historický vzhľad navodzujúci atmosféru pokoja a pohody. Veľké presklené dvierka s oplachom sú dominantou kachlí a ponúka upokojujúci pohľad na oheň.

  Medzi štandardné vlastnosti kanadských krbových kachlí Pacific Energy Alderlea T4 patrí legendárny oceľové ohnisko Pacific Energy, nádherná konečná úprava čiernej liatiny, zapustená otočná doska na varenie, možnosť voľby otvárania dverí vpravo alebo vľavo, možnosť použitia dvojrýchlostného automatického ventilátora, čisté sklo s preukázaným čistením vzduchom, ľahké odstraňovanie popola vďaka popelníkovému systému, oceľová regulačná klapka a usmerňovač plameňa z nehrdzavejúcej ocele, systém sekundárneho spaľovania, možnosť prívodu externého vzduchu.

  ŠTANDARDNÉ VLASTNOSTI:

  • Legendárne oceľové ohnisko Pacific Energy
  • Nádherná finálna úprava čiernej liatiny
  • Obrovské sklenené dvere
  • Zapustená otočná platňa na varenie vhodná pre panvicu vo veľkosti 15 x 33 cm
  • Štandardne dvere s rúčkou naľavo, pántami napravo; k dispozícii modely s rúčkou napravo
  • Čisté sklo s preukázaným čistením vzduchom
  • Ľahké čistenie systému od popola vďaka popolníkovému systému
  • Oceľová regulačná klapka a deflektor ohniska z nehrdzavejúcej ocele
  • Systém sekundárneho spaľovania
  • Možnosť vonkajšieho aj vnútorného prívodu vzduchu
  • Pohyblivý deflektor pre predĺženú životnosť kachieľ
  • Odsúhlasené pre mobilné domy (USA, CA)

  V základnej cene je v liatinovej dvojplášťovej úprave telo krbových kachlí s L alebo P dverami na nožičkách s popolníkovým systémom. Presná cena bude stanovená po telefonickom rozhovore, z dôvodu veľkého množstva kombinácií.

  Prvé kanadské krbové kachle od spoločností Regency a Pacific Energy sa vyrábajú už od roku 1978. Ponúkame Vám krbové kachle a krbové vložky na spaľovanie dreva tej najvyššej kvality od osvedčených a certifikovaných výrobcov svetovej úrovne. Krbové kachle z našej ponuky sa vyznačujú pokrokovou technológiou dvojkomorového spaľovania s veľmi vysokou účinnosťou. Kanadské krbové kachle predstavujú dokonalú kombináciu tradičnej a novodobej technológie krbových kachlí na spaľovanie dreva. 

  Domov znamená pre väčšinu ľudí pohodu, oddych po práci, pokojné večerné chvíle znásobené praskaním ohňa a vôňou dreva. Perfektný zážitok z bývania vám doprajú kanadské krbové kachle a krbové vložky s minimálnou obsluhou a maximálnym výkonom a pohodlím. Znižujú vaše náklady na vykurovanie na polovicu prostredníctvom efektívneho spaľovania dreva. S krásnymi a zároveň najefektívnejšími krbovými kachľami na trhu neurobíte nikdy chybu. S tromi výkonovými variantmi voľne stojacich krbových kachlí poskytuje Pacific Energy riešenie presne podľa vašich potrieb. Možnosť voľby výkonu sa násobí dizajnovými možnosťami ako u štýlu krbových kachlí s podstavcom, tak aj s nožičkami a širokou škálou dvierok. Varianty krbových kachlí s povrchovou farebnou smaltovou úpravou možno vyberať z odtieňov 10 farieb. Kombináciou so všetkými typmi dverí a spodných častí tak získate možnosť voľby medzi desiatkami vzhľadových možností krbových kachlí. Touto širokou ponukou farebných povrchov v kombinácii s CB spaľovaním dreva (Clean Burn - čisté horenie) nemá firma Pacific Energy na európskom trhu konkurenciu. Všetky kanadské krbové kachle a vložky Pacific energy na spaľovanie dreva sú certifikované Agentúrou na ochranu životného prostredia (EPA) a spĺňajú najprísnejšie ekologické normy.

  Kanadské krbové kachle  veľmi účinné a vyznačujú sa vysokým výkonom. Jedninečná technológia umožňuje dlhé a pomalé horenie dreva v kachlich (až 10 hodín) a navyše vydá všetku možnú tepelnú energiu. Kandaské krby vykúria Váš priestor pri minimálnej spotrebe paliva a tiež malom množstve spalín, ktoré sa vypúšťajú komínom do ovzdušia. S kanadskou pecou večer priložíte a ďalšie palivo dáte do kachlí až ráno. Nadčasový dizajn krbových kachlí spolu s doživotnou zárukou Vám spríjemňujú zimné večery po dlhé roky. U väčšiny typov si môžete upraviť ich vzhľad podľa vlastných potrieb a predstáv a zakúpiť si kachle, ktoré sa najviac hodia do Vášho domova. Kandaské krbové vložky sa dajú napojiť na teplovzdušné rozvody, ich účinnosť popritom neklesá. Krbové vložky dosahujú takisto vysoké výkony a nadštandardné účinnosti. Vyberanie popola z kachlí aj vložiek už nebude častá a nepríjemná povinnosť. Popol stačí raz za dva až tri týždne odstrániť. Kanadské krbové kachle si naozaj obľúbite.

 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Pacific Energy ALDERLEA T4 2685 2685 Pacific Energy ALDERLEA T4

Výkon: 11 kW    

 

 

Účinnosť: 80,7%INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam