logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
<<  35/92 >>

Hampton H305

Hampton H305

Hampton H305

Hampton H305
Hampton H305
Hampton H305

Doručenie zdarma

Quatro kalkulačka
Výška:
762 mm
Šírka:
686 mm

Hĺbka:
610 mm
Priemer komína:
150 mm

Výkon celkový:
13 kW
Výhrevnosť:
100 - 150 m²

Doba horenia:
8 h
Emisie:
4,1 g/h

Dľžka polena:
45 cm


 • Veľké liatinové kanadské krbové kachle v kombinácii s veľmi kvalitnou kachliarskou oceľou a nerezovou sekundárnou splyňovacou komorou. Oddych pred týmito krbovými kachľami je jedinečným potešením, či už oheň horí alebo nie. Nádherná kombinácia jemných línií a štruktúr tvorí z týchto liatinových kachlí v hnedom smalte s oceľovým ohniskom, perfektné umelecké pozadie pre praskajúci oheň. Vychutnáte si oheň, ktorý môžete ovládať jedným ťahom. Dizajnéri firmy Hampton si dali záležať na spojení klasického porcelánového spracovania povrchu s modernou technológiou krbových kachlí. Výsledkom je klasický, praktický dizajn a špičková kvalita.

  ŠTANDARDNÉ VLASTNOSTI

  • odolný liatinový materiál poskytuje krásu a sálavé teplo
  • porcelán a smaltová úprava dodávajú decentnú eleganciu
  • dekoračné sklenené dvere pre možnosť sledovania ohňa
  • čistenie skla pomocou Air wash systému
  • dvojité spaľovanie
  • nerezová oceľ v hornej časti umožňuje rýchly prenos tepla pre varenie
  • doba horenia dreva až 8 hodín
  • predné a bočné dvierka pre nakladanie dreva
  • teplotne citlivý ventilátor s automatickou funkciou zapnutia a vypnutia
  • ovládanie jedným tiahlom 

  V základnej cene je v laitinovej dvojplášťovej úprave telo krbových kachlí s dverami na nožičkách. V prípade iných možností prevedenia sa cena mení podľa vybraných nadštandardných prvkov. Presná cena bude stanovená po telefonickom rozhovore, z dôvodu veľkého množstva kombinácií.

  Kanadske krbové kachle a krbové vložky Hampton sú vyrobené z liatiny v kombinácií s veľmi kvalitnou kachliarskou oceľou a nerezovou sekundárnou splynovacou komorou. Možnosťou je aj výber farby smaltovaného povrchu. Nadčasový dizajn týchto kachiel poteší Vaše oko či už oheň horí, alebo nie. Tieto spoľahlivé a účinné kachle udržia vo Vašom dome  pohodu po celý rok i pri výpadku elektriny.
  Kanadské krbové kachle a krbové vložky Hampton majú výkon od 9 kW až 16 kW v závislosti od modelu a prevedenia. Doba horenia môže byť až  9 hodín a majú vykurovacú schopnosť až do 150 m² pri výške stropu 2,4 m. Samozrejmosťou je aj LifeTime doživotná záruka na telo kanadských krbových kachiel a vložiek. Nespornou výhodou je aj možnosť teplovodných a teplovzdušných rozvodov s prietokom až do 600 m³ za hodinu.

  Kanadské krbové kachle  veľmi účinné a vyznačujú sa vysokým výkonom. Jedninečná technológia umožňuje dlhé a pomalé horenie dreva v kachlich (až 10 hodín) a navyše vydá všetku možnú tepelnú energiu. Kandaské krby vykúria Váš priestor pri minimálnej spotrebe paliva a tiež malom množstve spalín, ktoré sa vypúšťajú komínom do ovzdušia. S kanadskou pecou večer priložíte a ďalšie palivo dáte do kachlí až ráno. Nadčasový dizajn krbových kachlí spolu s doživotnou zárukou Vám spríjemňujú zimné večery po dlhé roky. U väčšiny typov si môžete upraviť ich vzhľad podľa vlastných potrieb a predstáv a zakúpiť si kachle, ktoré sa najviac hodia do Vášho domova. Kandaské krbové vložky sa dajú napojiť na teplovzdušné rozvody, ich účinnosť popritom neklesá. Krbové vložky dosahujú takisto vysoké výkony a nadštandardné účinnosti. Vyberanie popola z kachlí aj vložiek už nebude častá a nepríjemná povinnosť. Popol stačí raz za dva až tri týždne odstrániť. Kanadské krbové kachle si naozaj obľúbite.

 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Hampton H305 2705 2705 Hampton H305

Výkon: 13 kW    

 

 

Účinnosť: 83,9%INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam