logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
<<  37/92 >>

Pacific Energy SUPER Classic

Pacific Energy SUPER Classic

Pacific Energy SUPER Classic

Pacific Energy SUPER Classic
Pacific Energy SUPER Classic

Doručenie zdarma

Quatro kalkulačka
Výška:
740 mm
Šírka:
610 mm

Hĺbka:
600 mm
Priemer komína:
150 mm

Systém:
teplovzdušný
Otváranie dverí:
do strany

Vývod dymovodu:
horný


 • Všetky vlastnosti a výkon kachlí Spectrum s krásnou odolnou smaltovanou úpravou s výberom farieb, dverí, nožičiek a mriežok. Kachle Spectrum Classic prináša osvedčený výkon v elegantnom a prispôsobiteľnom štýlu. Proste tradičné elegancia v spojení s vysokým výkonom kachlí na drevo.

  ŠTANDARDNÉ VLASTNOSTI

  • Spoľahlivá , odolná nekatalytická technológia
  • Air wash systém čistenia pre super čisté keramické sklo
  • Jednoducho použiteľný popolníkový systém
  • High - tech multi - portový spaľovací systém so vstrekovaním vzduchu
  • Schopnosť činnosti s vnútorným aj vonkajším vzduchom
  • Plávajúce ohnisko pre dlhšiu životnosť kachlí
  • Jednoduché a bezpečné nakladanie dreva spredu dozadu
  • Finálna povrchová úprava vo farebnom smaltu
  • Masívne oceľové plechy 304 nerezová druhá komora, izolačný kryt , lišty a štít plameňa
  • Schválené pre mobilné domy Boost air - zvýšený prietok vzduchu pre ľahšie zapaľovanie
  • Jednopákové ovládanie spaľovacieho vzduchu

  DIZAJNOVÉ MOŽNOSTI

  • Nožičky dostupné v 4 prevedeniach
  • Oblúkové dvere dostupné v 4 prevedeniach
  • Radiantové dvere dostupné v 4 prevedeniach
  • Dekoratívna mriežka v 3 prevedeniach
  • Porcelánový smalt : výber z 8 farieb
  • Dvere s drôtenou mriežkou

  VÝKONOSTNÉ MOŽNOSTI

  • Ventilátor s ovládaním rýchlosti a spínanie

  V základnej cene je telo krbových kachlí v smalte (modrom, čiernom, bielom, hnedom, červenom, medenom, titanovom a čierna perleť), nožičky s popolníkom, čierne dvere s drevenou rukoväťou a mriežka.

  Prvé kanadské krbové kachle od spoločností Regency a Pacific Energy sa vyrábajú už od roku 1978. Ponúkame Vám krbové kachle a krbové vložky na spaľovanie dreva tej najvyššej kvality od osvedčených a certifikovaných výrobcov svetovej úrovne. Krbové kachle z našej ponuky sa vyznačujú pokrokovou technológiou dvojkomorového spaľovania s veľmi vysokou účinnosťou. Kanadské krbové kachle predstavujú dokonalú kombináciu tradičnej a novodobej technológie krbových kachlí na spaľovanie dreva. 

  Domov znamená pre väčšinu ľudí pohodu, oddych po práci, pokojné večerné chvíle znásobené praskaním ohňa a vôňou dreva. Perfektný zážitok z bývania vám doprajú kanadské krbové kachle a krbové vložky s minimálnou obsluhou a maximálnym výkonom a pohodlím. Znižujú vaše náklady na vykurovanie na polovicu prostredníctvom efektívneho spaľovania dreva. S krásnymi a zároveň najefektívnejšími krbovými kachľami na trhu neurobíte nikdy chybu. S tromi výkonovými variantmi voľne stojacich krbových kachlí poskytuje Pacific Energy riešenie presne podľa vašich potrieb. Možnosť voľby výkonu sa násobí dizajnovými možnosťami ako u štýlu krbových kachlí s podstavcom, tak aj s nožičkami a širokou škálou dvierok. Varianty krbových kachlí s povrchovou farebnou smaltovou úpravou možno vyberať z odtieňov 10 farieb. Kombináciou so všetkými typmi dverí a spodných častí tak získate možnosť voľby medzi desiatkami vzhľadových možností krbových kachlí. Touto širokou ponukou farebných povrchov v kombinácii s CB spaľovaním dreva (Clean Burn - čisté horenie) nemá firma Pacific Energy na európskom trhu konkurenciu. Všetky kanadské krbové kachle a vložky Pacific energy na spaľovanie dreva sú certifikované Agentúrou na ochranu životného prostredia (EPA) a spĺňajú najprísnejšie ekologické normy.

  Kanadské krbové kachle  veľmi účinné a vyznačujú sa vysokým výkonom. Jedninečná technológia umožňuje dlhé a pomalé horenie dreva v kachlich (až 10 hodín) a navyše vydá všetku možnú tepelnú energiu. Kandaské krby vykúria Váš priestor pri minimálnej spotrebe paliva a tiež malom množstve spalín, ktoré sa vypúšťajú komínom do ovzdušia. S kanadskou pecou večer priložíte a ďalšie palivo dáte do kachlí až ráno. Nadčasový dizajn krbových kachlí spolu s doživotnou zárukou Vám spríjemňujú zimné večery po dlhé roky. U väčšiny typov si môžete upraviť ich vzhľad podľa vlastných potrieb a predstáv a zakúpiť si kachle, ktoré sa najviac hodia do Vášho domova. Kandaské krbové vložky sa dajú napojiť na teplovzdušné rozvody, ich účinnosť popritom neklesá. Krbové vložky dosahujú takisto vysoké výkony a nadštandardné účinnosti. Vyberanie popola z kachlí aj vložiek už nebude častá a nepríjemná povinnosť. Popol stačí raz za dva až tri týždne odstrániť. Kanadské krbové kachle si naozaj obľúbite.

 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Pacific Energy SUPER Classic 3154 3154 Pacific Energy SUPER Classic

Výkon: 16 kW   

 

 

Účinnosť: 80,7%INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam