logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
<<  53/88 >>

Dovre 640 CB

Dovre 640 CB

Dovre 640 CB

Dovre 640 CB
Dovre 640 CB
Dovre 640 CB
Dovre 640 CB
Dovre 640 CB
Dovre 640 CB
Dovre 640 CB

Doručenie zdarma

Quatro kalkulačka
Výška:
760 mm
Šírka:
650 mm

Hĺbka:
550 mm
Priemer komína:
150 mm

Výkon celkový:
3 - 11 kW
Výhrevnosť:
180 m³

Farba:
šedá
Systém:
teplovzdušný

Otváranie dverí:
do strany
Materiál:
liatina

Vývod dymovodu:
horný a zadný
Dľžka polena:
50 cm • Dovre 640 CB sú voľne stojace krbové kachle na drevo v klasickom prevedení s bočnými dvierkami na prikladanie paliva. Sú vyrobené z kvalitnej a pevnej liatiny, ktorá zaručuje optimálny výkon a prenos tepla. Spomínané bočné dvierka zjednodušujú jej obsluhu a klasický štýlový vzhľad je doplnený výkonom na úrovni najmodernejších zariadení. Len si predstavte ako sedíte pri krásnych krbových kachliach, užívate si teplo a rozprávate sa, či čítate obľúbenú knihu. Produkt je tiež dostupný v prevedení GM (vhodný pre využívanie viacerých druhov paliva) a v prevedení GK pre spaľovanie čierneho uhlia.

  Dovre je hornatý nórsky región s veľmi drsným severským podnebím, ktorý sa rozprestiera severne od hlavného mesta Oslo. Liatinové krbové kachle značky Dovre sa v tomto regióne využívajú počas tuhých zím už viac než 70 rokov. V Nórsku sa kachle Dovre stali symbolom výnimočnej kvality, výkonu, odolnosti a trvanlivosti. Výrobky spoločnosti Dovre však majú dobré meno a tešia sa obľube nielen v Nórsku, ale aj v mnohých ďalších krajinách. Vďaka krbovým kachliam Dovre s najmodernejším systémom spaľovania môžete teraz aj vy získať maximum uvoľnenej tepelnej energie pri veľmi nízkej spotrebe paliva.

  Odborné testy uskutočnené v nezávislých laboratóriách v Nemecku, Nórsku, Švédsku, USA a Holandsku potvrdili kvalitu krbových kachieľ značky Dovre. Výrobky Dovre zodpovedajú najprísnejším požiadavkám noriem týkajúcich sa bezpečnosti, emisie splodín a účinnosti. Kvalita výrobkov značky Dovre je skutočnosťou a nie iba reklamným sloganom.

  Systém ekologického dvojstupňového spaľovania Súčasťou novej generácie krbových kachieľ Dovre je systém dvojstupňového spaľovania. Pri jednoduchých krbových kachliach na drevo existuje len jediný prívod primárneho vzduchu umožňujúci spaľovanie dreva. Pri nových typoch krbových kachieľ značky Dovre sa primárny vzduch privádza zhora aj zdola. Časť vzduchu slúži na vytvorenie tzv. vzduchovej záclony, ktorá udržuje sklo na prikladacích dvierkach dlhšie čisté. Umožňuje tak nerušene sledovať fascinujúcu hru plameňov živého ohňa. Zozadu privádzaný sekundárny vzduch sa najprv ohreje a potom sa odvádza do spaľovacej komory cez špeciálnu perforovanú platňu. Tento prívod vzduchu vyvolá sekundárne spaľovanie, pri ktorom sa druhý raz zapália plyny, ktoré úplne nezhoreli pri prvotnom spaľovaní. Takýto proces zaručuje vyšší výkon a čistejšie spaľovanie šetrné k životnému prostrediu. Krbové kachle vďaka nemu vyhovujú najprísnejším normám týkajúcim sa emisie splodín.

   

   

   

 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam