logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
<<  39/88 >>

Dovre TAI 45 M

Dovre TAI 45 M

Dovre TAI 45 M

Dovre TAI 45 M
Dovre TAI 45 M
Dovre TAI 45 M
Dovre TAI 45 M
Dovre TAI 45 M
Dovre TAI 45 M
Dovre TAI 45 M
Dovre TAI 45 M
Dovre TAI 45 M

Doručenie zdarma

Quatro kalkulačka
Výška:
800 mm
Šírka:
615 mm

Hĺbka:
465 mm
Priemer komína:
150 mm

Výkon celkový:
3 - 11 kW
Výhrevnosť:
180 m³

Systém:
teplovzdušný
Otváranie dverí:
do strany

Materiál:
liatina
Vývod dymovodu:
zadný

Dľžka polena:
45 cm


 • Krbové kachle pre použitie s rôznymi druhmi paliva a bočnými dvierkami určenými na jeho dokladanie.

  Objavte TAI - novú generáciu liatinových krbových kachlí vhodných pre kúrenie uhlím, drevom alebo briketami. Táto séria predstavuje jednoduchosť, spoľahlivosť a modernú vykurovaciu technológiu, ktorá je charakteristická pre všetky nové produkty Dovre.

  TAI je nová rada krbových kachlí pre použitie s rôznymi typmi palív. Jednoduché a vkusné línie na ktoré si lahko zvyknete. TAI je nový typ krbových kachlí, ktoré využívajú overenú technológiu Dovre pre dosiahnutie príjemného sálavého tepla, najvyššej odolnosti a kvality.

  Dovre je hornatý nórsky región s veľmi drsným severským podnebím, ktorý sa rozprestiera severne od hlavného mesta Oslo. Liatinové krbové kachle značky Dovre sa v tomto regióne využívajú počas tuhých zím už viac než 70 rokov. V Nórsku sa kachle Dovre stali symbolom výnimočnej kvality, výkonu, odolnosti a trvanlivosti. Výrobky spoločnosti Dovre však majú dobré meno a tešia sa obľube nielen v Nórsku, ale aj v mnohých ďalších krajinách. Vďaka krbovým kachliam Dovre s najmodernejším systémom spaľovania môžete teraz aj vy získať maximum uvoľnenej tepelnej energie pri veľmi nízkej spotrebe paliva.

  Odborné testy uskutočnené v nezávislých laboratóriách v Nemecku, Nórsku, Švédsku, USA a Holandsku potvrdili kvalitu krbových kachieľ značky Dovre. Výrobky Dovre zodpovedajú najprísnejším požiadavkám noriem týkajúcich sa bezpečnosti, emisie splodín a účinnosti. Kvalita výrobkov značky Dovre je skutočnosťou a nie iba reklamným sloganom.

  Systém ekologického dvojstupňového spaľovania Súčasťou novej generácie krbových kachieľ Dovre je systém dvojstupňového spaľovania. Pri jednoduchých krbových kachliach na drevo existuje len jediný prívod primárneho vzduchu umožňujúci spaľovanie dreva. Pri nových typoch krbových kachieľ značky Dovre sa primárny vzduch privádza zhora aj zdola. Časť vzduchu slúži na vytvorenie tzv. vzduchovej záclony, ktorá udržuje sklo na prikladacích dvierkach dlhšie čisté. Umožňuje tak nerušene sledovať fascinujúcu hru plameňov živého ohňa. Zozadu privádzaný sekundárny vzduch sa najprv ohreje a potom sa odvádza do spaľovacej komory cez špeciálnu perforovanú platňu. Tento prívod vzduchu vyvolá sekundárne spaľovanie, pri ktorom sa druhý raz zapália plyny, ktoré úplne nezhoreli pri prvotnom spaľovaní. Takýto proces zaručuje vyšší výkon a čistejšie spaľovanie šetrné k životnému prostrediu. Krbové kachle vďaka nemu vyhovujú najprísnejším normám týkajúcim sa emisie splodín.

   

   

 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam