logoChcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
<<  11/53 >>

Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn

Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn

Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec

Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec
Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec
Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec
Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec
Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec
Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec
Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec
Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec
Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec
Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec
Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec
Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec
Kratki KOZA ABS GAS krbové kachle na plyn krb-pec

Doprava zdarma

Quatro kalkulačka
Vlastnosti
-Designové plynové krbové kachle Kratki KOZA ABS GAS skrášli každý interiér, nech už sa jedná o klasický, či moderný. Kvalitné a efektívne vykurovanie, komfort, jednoduchá obsluha. Výkon: 4,9 kW (NG) / 4,2 kW (LPG).
Výška:
1051 mm
Šírka:
528 mm

Hĺbka:
422 mm
Farba:
čierna

Materiál:
oceľ
Vývod dymovodu:
horný

Reg. výkon :
2,6 - 4,9 kW (NG) / 3,7 - 4,7 kW (LPG)
Výkon [kW]:
4.9 kW • Kratki KOZA ABS GAS
  oceľové krbové kachle na plyn  Plynové krbové kachle s veľkým presklením od výrobcu Kratki disponujú dômyselnými technologickými inováciami pre bezstarostnú a komfortnú obsluhu. Krbové kachle KOZA ABS GAS sú vyrobené z kvalitnej žiaruvzdornej ocele a predstavujú jedinečnú kombináciu moderného dizajnu a výnimočných vlastností. Inovatívne technológie zaručujú efektívne, ako aj ekologické vykurovanie a s priloženým dotykovým diaľkovým ovládaním sa stane nastavovanie intenzity horenia hračkou. Designové a realistické keramické polienka v spaľovacej komore spolu s horiacim ohňom vytvoria skvelú atmosféru pohodlia útulného domova. Bezpečnosť plynových krbových kahclí KOZA ABS GAS je zabezpečená modernou automatikou, ktorá v prípade výskytu akéhokoľvek problému krbové kachle automaticky vypne. Krbové kachle od výrobcu Kratki plne vyhovujú tým najprísnejším medzinárodným požiadavkam a normám.


   

  Logo Kratki krb-pec

  Rekuperácia_ikona krb-pec  Novinka ikona krb-pec

   

   

  MAXIMÁLNE VYUŽITIE ENERGIE

  Plynové krbové kachle od výrobcu Kratki sa vyznačujú inovatívnymi technológiami, vysokou kvalitou, elegantným designom a jednoduchosťou používania. Veľkoplošné presklenie, ako aj špeciálne vyvynutý plynový horák spolu poskytujú realistický pohľad na horiaci oheň, presne ako ako v kachliach na spaľovanie dreva. Plynové krbové kachle navyše ponúkajú aj možnosť nastavenia výšky plameňa pomocou diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou balenia.

   

  Kratki KOZA ABS GAS plynové krbové kachle krb-pecNAJVYŠŠIA ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI

  Plynové krbové kachle KOZA ABS GAS sú vybavený pokrokovým a plne bezpečným automatickým systémom regulácie plynu pomocou diaľkového ovládača, ktorý zabraňuje nekontrolovanému úniku paliva. Hermeticky uzavretá spaľovacia komora poskytuje najvyššiu mieru bezpečnosti. V prípade zablokovania komína sa kachle automaticky vypnú. Okrem toho je vynikajúca tesnosť kachlí zabezpečená zvarmi pomocou technológie zvárania s použitím vzácnych plynov. Zariadenie je vyrobené z ocele, ktorého diely sú rezané pomocou moderných laserových strojov a následne ohýbané na CNC strojoch. Kachle majú svoj vlastný zdroj energie, čo znamená, že nie sú závislé od elektrického systému, teda aj v prípade výpadku prúdu budú pracovať správne. Jednotka je napájaná 4 x 1,5 V batériami. Automatizácia zariadenia zaisťuje, že kachle sú chránené proti neoprávnenému použitiu napr. deťmi. Kachle tiež umožňujú naprogramovať zapnutie, resp. vypnutie v konkrétnom čase dňa. Okrem toho sú plynové kachle KOZA ABS GAS vybavené termočlánkovým senzorom, ktorý v prípade zhasnutia plameňa preruší prívod plynu do horáka. Kachle sú certifikované podľa EC, zaručujú bezpečnosť, zdravie a ochranu životného prostredia.

   

  MODERNÝ DIZAJN

  Plynové kachle KOZA ABS GAS sa vyznačuje modernými a inovatívnymi technickými riešeniami, ktoré poskytujú vysokú tepelnú účinnosť a pohodlie pri obsluhe. Zariadenie pozostáva z vonkajšieho povrchu - s dekoratívnym motívom a tzv. skleneným systémom, ktorý pokrýva celú plochu dverí a dodáva kachliam moderný a veľmi elegantný vzhľad. Špeciálne navrhnutý keramický horák poskytuje realistický pohľad na oheň, ako v skutočných kachliach na drevo. Okrem toho je možné manuálne nastavovať výšku plameňov.

   

  KOMFORT A JEDNODUCHÁ OBSLUHAKratki KOZA AB GAS diaľkové ovládanie krb-pec

  Ovládanie a nastavovanie zariadenia sa dosahuje pomocou diaľkového ovládača so vstavaným termostatom. Inštalácia nevyžaduje tradičný komín - koaxiálny káblový systém umožňuje inštaláciu kachlí aj v miestnostiach bez komína, stačí len vyviesť rúru cez stenu, resp. strechu budovy. Kachle poskytujú možnosť naprogramovania dennej teploty, a to až sedem dní vopred. Taktiež môžete nastaviť aj požadovanú teplotu a čas zapnutia a vypnutia. Nízka hmotnosť a ľahká inštalácia umožňujú zmeny umiestnenia kachlí v závislosti od prístupu k sopúchu. Vývod spalín je umiestnený v hornej časti. Predné sklo použité v plynových krbových kachliach je špeciálne, žiaruvzdorné keramické sklo, ktoré sa používa aj v tradičných krbových vložkách a je odolné teplotám až 660 °C.

   

   

   

   

   

   

   

   


   

   

  Kratki krb-pec

   

   

  Spoločnosť Kratki je významným a známym výrobcom teplovzdušných krbových vložiek a na trhu pôsobí už od roku 1998. Vďaka pomerne rýchlemu rastu a širokej škále vysoko kvalitných produktov, sa rýchlo dostala do povedomia a zaradila medzi úplnú špičku európskych výrobcov krbov. Spoločnosť veľmi prísne dbá na to, aby všetky jej výrobky boli v súlade s tými najprísnejšími normami a predpismi. Čo sa týka samotnej kvality produktov, firma Kratki si veľmi rýchlo získala dôveru zákazníkov, keďže využíva striktne len tie najlepšie suroviny a od plánovania, cez výrobu, až po finálnu kontrolu sa jej výrobky nesú v duchu exkluzivity a dokonalosti.

   

   

   

   

   

   

   U P O Z O R N E N I E 

   

   PRI OBJEDNÁVKE JE POTREBNÉ ZVOLIŤ TYP PALIVA:

   [NG]    ZEMNÝ PLYN
   [LPG]  PROPÁN/BUTÁN

   

   

   

   

   


 • Energetický štítok

  NG LPG
  Kratki KOZA ABS GAS energetický štítok krb-pec Kratki KOZA ABS GAS energetický štítok krb-pec

           

   

 • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Súvisiace produkty25 ďalších


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam