logo

Chcete sa
Chcete sa
Menu
E-shop
<<  40/57 >>

BeF Twin V 10 N Aquatic II

BeF Twin V 10 N Aquatic II

BeF Twin V 10 N Aquatic II kvalitná, dizajnová teplovodná krbová vložka s výsuvnými dvierkkami a zadným prikladaním krb-pec

BeF Twin V 10 N Aquatic II kvalitná, dizajnová teplovodná krbová vložka s výsuvnými dvierkkami a zadným prikladaním krb-pec
BeF Twin V 10 N Aquatic II kvalitná, dizajnová teplovodná krbová vložka s výsuvnými dvierkkami a zadným prikladaním krb-pec
BeF Twin V 10 N Aquatic II kvalitná, dizajnová teplovodná krbová vložka s výsuvnými dvierkkami a zadným prikladaním krb-pec

Doprava zdarma

Quatro kalkulačka
Výška:
1590 mm
Šírka:
1097 mm

Hĺbka:
627 mm
Priemer dymovodu:
200 mm

Priemer CPV:
120 mm
Spotreba dreva:
6 , kg/h 06 kg/h kg/h

Účinnosť:
85 % %
Ťah:
12 Pa

Systém:
teplovodný
Otváranie dverí:
výsuvné/bočné

Materiál:
kotlová oceľ
Dvojstupňové spaľovanie:
nie

Vývod dymovodu:
horný
Popolník:
áno

Ohnisko:
carcon
Ext. prívod vzduchu:
áno

Hmot. tok spalín:
16,9 g/s
Teplota spalín:
204 °C °C

Emisie CO :
0,0650%
Výkon do vody:
10

Reg. výkon :
16 - 24 kW
Výkon [kW]:
20 kW • Krbová vložka teplovodná BeF Twin V 10 N Aquatic II

  Prepracované rady krbových vložiek BeF FeelBeF Therm majú veľa inovativných prvkov, aj preto sú rozdielné od starších a iných modelov.
  Výnimočné krbové vložky radu BeF Feel, sú svojou malou zástavbovou hĺbkou ideálne pre úsporné domy s menším priestorom. Nastavujú tak štandard pre priestorovo nenáročné obstavby, ktoré sa dajú umiestniť do akéhokoľvek priestoru.
  Krbové vložky radu BeF Therm sú vhodné do malých aj veľkých priestorov. Zahrňujú aj trojstranné krbové vložky a krbov so širokouhlými rozmermi, pretože ich využiie má veľmi široké spektrum.

  Inovativne konstrukčné prvky

  • Nový výsuvný systém zaisťuje plynulý, jednoduchý ovládanie posun dverí, a hlavne dokonale bezhlučnú prevádzku. Toto riešenie je najkomfortnejším prevedením, aké tu ešte nebolo. Je vybavený protizávažím, ktorý má vlastnú vodiacu osu. Prepracovaný prítlak dverí zaisťuje dokonalú tesnosť ohniska. Tento pojazd je nejlepší vo všetkých pohľadoch na Europskom trhu.
  • Prepracovaný oplach skla, vďaka tomu bezchybne čisté sklo. Privedený vzduch do krbovej vložky je vedený zo zadu, čo ohrieva spaľovacia komora. Takto zaisťuje vyššiu teplotu privedeného vzduchu pre oplach skla a pomalejšie prúdenie. Sklo bez nečistôt nie je jediná výhoda tohto revolučného systému. Oplach skla je tím menej citlivý na vysoký ťah v komíne, ktorý je v dnešnej dobe častým problémom.
  • Revolučný je aj nový tvar ohniska, která je konstruovaná na základe aerodynamických testov. Takto je zdokonalovaný prúdenie spalín. Štrukturovaný aktivny povrch carconu zachytáva partikulárne častice s následným spalovaním.
  • Oproti starším modelom je v ohnisku masívnejšia vrstva akumulačného materiálu carconu, ktorý bol speciálne vyvynutý pre firmu BEF, a to až o 100 %. Vďaka tomuto nejmasivnejšiemu materiálu na trhu, vydrží dlho nahriaté ohnisko, a to až 12 hodín.
  • Zväčšený priestor ohniska napomáhá komfortnejšiemu prikládaniu dreva.
   

  Vysoko kvalitné teplovodné krbové vložky, ktoré sa vďaka svojmu a hlavne konštrukčnému riešeniu radia medzi špičkové produkty vo svojej kategórií.

  Prísušenstvo

  Zástavbový rámček 1x90 ° čierny BeF Aquatic  Zástavbové rámčeky sú určené na zakrytie nutnej dilatačnej škáry, medzi krboovu vložkou a obstavbou.

   

  Záložní zdroj BeF Home Eko 30W  Záložné zdroje slúžia pri výpadku prúdu na udržanie funkčnosti teplovodných krbových vložiek. Slúži na napájanie obehových čerpadiel riadiacich automatík a ďalších periférií teplovodných krbov závislých a elektrickom prúde.
  Batérie súčasťou zdroja
  Jednoduchá montáž
  bezúdržbová prevádzka
  Výdrž batérií: 15W / 6h

   

  Záložní zdroj BeF Home Eko, 120W S2 DUO  Záložné zdroje slúžia pri výpadku prúdu na udržanie funkčnosti teplovodných krbových vložiek. Slúži na napájanie obehových čerpadiel riadiacich automatík a ďalších periférií teplovodných krbov závislých a elektrickom prúde.
  Batérie súčasťou zdroja
  Jednoduchá montáž
  bezúdržbová prevádzka
  Výdrž batérií: 15W / 6h

   

  Maximálne a efektívne využije teplo na vykurovanie celého domu, ohrieva úžitkovú vodu a kúria ekonomicky a ekologicky.

     Schéma zapojenia teplovodných krbových vložiek

  I. Zapojenie bez ventilu  II. Zapojenie s akumulačnou nádržou  III. Zapojenie s jedným čerpadlom  IV. Zapojenie s dvoma čerpadlami • Strážny pes - Sledovanie produktu (cena/dostupnosť)


  Zadajte Vašu emailovú adresu, budeme Vás informovať o zmenách ceny alebo dostupnosti tohto produktu.
  Chcete sa
  Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *


Súvisiace produkty25 ďalších


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


INDIVIDUÁLNA CENA
BRIKETY ZADARMO


Po-Pi: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
+421 907 985 740
info@krb-pec.sk

© Všetky práva vyhradené - www.krb-pec.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.krbyonline.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam